لیست محصولات قفل هوشمند

دستگیره دیجیتال edel مدل کومو

8,800,000 تومان
دستگیره دیجیتال edel مدل کومو یکی از بهترین و کامل ترین مدل های موجود در بازار است که در آن،

دستگیره دیجیتال edel مدل لینوکس

13,700,000 تومان
اگر به دنبال خرید قفل دستگیره درب هوشمند و دیجیتال هستید، محصول شرکت ادل، یک‌بار دیگر توجه شما را جلب

دستگیره دیجیتال روستیک RDL 902

8,500,000 تومان
دارای کلید مکانیکی ضد سرقت امکان گزارش گیری از ورود خروج و تردد افراد امکان ایجاد رمز یکبار مصرف از

دستگیره دیجیتال کدینگ تسلاک

7,500,000 تومان
درصورتی‌که می‌خواهید سطح ایمنی خانه و محل کار خود را ارتقا دهید، بهره‌گیری از ست‌های پیشرفته شرکت تسلاک می‌تواند شما

دستگیره دیجیتال هتلی تسلاک

5,900,000 تومان
تکنولوژی هرساله در حال پیشرفت است و محصول جدید شرکت تسلاک نیز سهم مهمی در آن دارد. اگر به دنبال

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل B110

8,000,000 تومان
دستگیره‌های هوشمند امروزه یکی از پرکاربردترین و مهم‌ترین اقلام حوزه تکنولوژی به جهت ارتقا ایمنی خانه‌ها و محل کار هستند

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل C200

20,000,000 تومان
دنیای تجهیزات هوشمند و خانه های پیشرفته اگرچه بزرگ و گاه پیچیده؛ اما جذاب است، یکی از محصولاتی که به‌صورت

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل E150

9,500,000 تومان
دستگیره یا قفل‌های دیجیتال توسط شرکت‌های زیادی تولید می‌شوند، یکی از این عناوین در بازار جهانی و چین، هوم لاک

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل E160

10,000,000 تومان
یکی دیگر از نمونه‌های پرفروش دستگیره‌های درب عرضه شده در بازار تحت عنوان هوم لاک مدل ای 160 شناخته می‌شود

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل F450

25,000,000 تومان
خرید یک دستگیره هوشمند حداقل خیال شما را از بررسی ورود و خروج‌ها به یک اتاق راحت می‌کند و می‌دانید

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل M250

اگر به فکر تعویض دستگیره درب خانه و یا محل کار و اتاق خود هستید، بهتر است مدل‌های هوشمند را

دستگیره دیجیتال هوم لاک مدل M300

14,500,000 تومان
دستگیره‌های دیجیتال یکی از ارکان اساسی تبدیل خانه‌های کلاسیک به هوشمند هستند. در واقع پل ورود به خانه شما بوده

قفل‌ها و دستگیره‌های دیجیتال، محصولات مهمی هستند که امروزه، بخش مهمی از ایمنی خانه‌ها را در اختیار گرفته و حالا تقریباً در سراسر دنیا به فروش می‌رسند.

قفل هوشمند یک دستگاه خانه هوشمند است که به اتصال بلوتوث یا Wi-Fi متکی است. برخلاف قفل‌های سنتی که نیاز به کلید فیزیکی دارند، راه‌های مختلفی برای باز کردن قفل هوشمند وجود دارد. قفل دیجیتال یا دستگیره دیجیتال، گزینه‌ای متداول و محبوب در بازار است که می‌تواند طیف وسیعی از نیازهای شما را برای کنترل و تأمین امنیت برآورده سازد. ضمن این که می‌توانید از پلتفرم‌های مختلف برای مدیریت این سیستم کم بگیرید که این شامل:

 • لمس‌کردن
 • صفحه‌کلید
 • برنامه‌های موبایل
 • کارت‌های کلیدی
 • صدا
 • Geofencing (قفل هوشمند هنگامی که از یک مرز مجازی در اطراف خانه یا محله خود عبور می‌کنید تشخیص می‌دهد)
 • کلیدهای سنتی

خواهد بود.

قفل درب‌های بدون کلید چگونه کار می‌کنند؟

درست مانند مکانیزم قفل و کلید معمولی، قفل درب‌های بدون کلید ورودی‌ها را در سرتاسر محل شما باز و بسته می‌کند. تنها تفاوت این است که هیچ کلید فیزیکی در یک قفل قرار نمی‌گیرد. بسته به مدل قفل درب بدون کلیدی که با آن می‌روید، کارمندان یک کد را وارد می‌کنند، یک جاکلیدی یا کارت کلید ارائه می‌دهند، یا از بیومتریک‌ها مانند اثر انگشت یا صورت خود برای باز کردن قفل در استفاده می‌کنند. قفل معمولاً برای چند ثانیه پس از باز شدن بازمی‌ماند و با بسته‌شدن در به طور خودکار قفل می‌شود.

انواع قفل هوشمند

در بازار و در بحث خرید قفل هوشمند، گزینه‌های زیادی پیش و روی شما قرار می‌گیرد که می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. دستگیره دیجیتال یا قفل دیجیتال، یک انتخاب متداول برای بسیاری از اماکن و سازمان‌ها نیز محسوب می‌شود.

دانستن انواع قفل‌های هوشمند می‌تواند اطمینان حاصل کند که قفل هوشمند مناسب را برای نیازهای خود انتخاب کنید. در اینجا نگاهی دقیق‌تر به رایج‌ترین قفل‌های هوشمند موجود امروزی خواهیم داشت.

قفل هوشمند صفحه‌کلیددار

برای ورود با قفل صفحه‌کلید هوشمند، باید یک کد کلید را با استفاده از صفحه‌کلید عددی وارد کنید. سبک‌های صفحه‌کلید از دکمه‌های فیزیکی گرفته تا صفحه‌نمایش لمسی متفاوت است، و اغلب در مجموعه‌ای عرضه می‌شوند که شامل یک جعبه کلید با دسته یا یک اهرم و دستگیره است. صفحه‌کلید سطح دارای طراحی بی‌سیم، ضد آب و نور پس‌زمینه LED است که به شما این امکان را می‌دهد تا به طور محتاطانه در هر نقطه نزدیک قفل خود نصب کنید.

قفل‌های هوشمند با کارت کلید

مشابه کلیدهای هتل، می‌توانید به‌سادگی قفل‌های هوشمند دارای کارت کلید را با ضربه‌زدن روی یک کارت کلید باز کنید تا خودتان وارد شوید. شما به درب خود نزدیک می‌شوید، و همچنین از geofencing برای تشخیص اینکه چه زمانی نزدیک هستید و به طور خودکار قفل در را باز می‌کنید، استفاده کنید.

قفل هوشمند بیومتریک

برای باز کردن قفل‌های هوشمند بیومتریک باید از اثر انگشت استفاده کنید. این نوع قفل هوشمند اثر انگشت شما را با استفاده از مقادیر شناسایی منحصربه‌فرد از قبل ذخیره شده ثبت و ذخیره می‌کند و این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به افراد دیگر اجازه دهید با اثر انگشت خود قفل در را باز کنند.

قفل هوشمند بدون کلید و بی‌سیم

اتصال بلوتوث برای قفل و باز کردن قفل‌های هوشمند بدون کلید و بی‌سیم مانند قفل سطح ضروری است. این قفل‌های هوشمند دارای یک برنامه هستند یا می‌توانند به سیستم‌های خانه هوشمند مانند Apple HomeKit متصل شوند و کنترل قفل خود را با صدا یا برنامه‌های روتین برنامه‌ریزی شده ممکن می‌سازند.

ویژگی‌های کلیدی دستگیره دیجیتال که باید به دنبال آنها باشید

اگر از خود می‌پرسید که کدام قفل هوشمند را باید بخرید، وقت آن است که چند ویژگی مهم قفل هوشمند را در نظر بگیرید. در این صورت یک تفکیک کلی در مورد انتخاب انواع قفل دیجیتال خواهید داشت که خرید دستگیره دیجیتال را برای شما آسان‌تر می‌کند.

 1. دسترسی از راه دور

  آیا می‌خواهید زمانی که خارج از خانه هستید، قفل هوشمند خود را کنترل کنید؟ اطمینان حاصل کنید که قفل هوشمندی که خریداری می‌کنید به شما امکان می‌دهد تا به هرکسی دسترسی بدهید.

 1. سازگاری با خانه هوشمند

  اگر در حال حاضر دستگاه‌های خانه هوشمند دیگری دارید، یک قفل هوشمند ممکن است افزوده خوبی باشد. پس از اتصال دستگاه‌هایتان، می‌توانید چندین کار مانند راه‌اندازی قفل‌های هوشمند برای باز کردن با یک فرمان صوتی یا برنامه‌ریزی دسترسی‌های مکرر برای کسانی که می‌آیند و می‌روند و زمان‌ها را تنظیم می‌کنند، انجام دهید.

 1. قفل و باز کردن خودکار

  آیا به‌یادآوردن این که آیا قفل را بسته‌اید برای شما نگران‌کننده است؟ یکی با ویژگی‌های قفل و باز کردن خودکار دریافت کنید که می‌توانید قفل هوشمند را هنگامی که به در نزدیک می‌شوید باز کنید و در مدت‌زمان مشخصی پس از خروج قفل کنید.

 1. سازگاری با دستگاه تلفن همراه

  ممکن است بخواهید از تلفن هوشمند خود برای کنترل، نظارت یا دسترسی به قفل خود استفاده کنید. قبل از خرید، مطمئن شوید که قفل هوشمند با دستگاه شما سازگار است.

 1. گزینه‌های دسترسی چندگانه

  همان‌طور که در بالا ذکر شد، برخی از قفل‌های هوشمند امکان دسترسی به چندین روش را فراهم می‌کنند. اگر ترجیح می‌دهید بیش از یک راه برای باز کردن قفل هوشمند خود داشته باشید، یکی با گزینه‌های دسترسی مختلف بخرید – مانند Level Lock – Touch Edition که به شما امکان می‌دهد از طریق لمس، تلفن، کارت‌های کلیدی، صدا یا حتی فیزیکی به خانه خود دسترسی داشته باشید.

 1. قیمت قفل هوشمند

  یکی از مهم‌ترین نکات، قیمت دستگیره دیجیتال خواهد بود که در بازار به را اساس مشخصه‌های متفاوتی تعیین می‌گردد.

  اگرچه برخی از تفاوت‌های قیمت به تولیدکننده و کیفیت محصول مربوط می‌شود، اما بسیاری از آنها به ویژگی‌هایی که انتخاب می‌کنید نیز مربوط می‌شود.

مزایای قفل درب بدون کلید

در زیر چهار مزیتی که کسب‌وکارها هنگام تغییر به قفل درب‌های بدون کلید کسب می‌کنند، آورده شده است.

راحتی: اجازه‌دادن به یک عضو تیم جدید به ساختمان می‌تواند به‌سادگی تولید یک کد یا واردکردن اطلاعات آنها در سیستم باشد. وقتی یکی از کارکنان آنجا را ترک می‌کند، دیگر لازم نیست کلید بسازید یا قفل‌ها را عوض کنید. همچنین لازم نیست نگران داشتن یک فرد تعیین شده برای باز و بسته کردن مرکز خود باشید.

امنیت: قفل درب‌های بدون کلید کنترل بیشتری روی افرادی که اجازه دسترسی به بخش‌های خاصی از ساختمان شما را دارند، چه درب ورودی یا مناطق ممنوعه در سرتاسر دفتر، فراهم می‌کنند. آنها همچنین می‌توانند بینشی در مورد اینکه چه کسی وارد و از ساختمان خارج می‌شود ارائه دهد.

یکپارچه‌سازی با کنترل دسترسی: می‌توانید قفل‌های درب بدون کلید را طوری برنامه‌ریزی کنید که فقط در ساعات خاصی از روز، مانند ساعات کاری عادی، به کارمندان خاصی اجازه ورود یا خروج را بدهد.

ماندگاری بیشتر: تمام آن چرخش و فلز روی فلز قفل‌های معمولی درب را فرسوده می‌کند. قفل درب‌های بدون کلید دچار سایش و پارگی یکسانی نمی‌شوند.

ناگفته‌هایی در مورد خرید دستگیره دیجیتال در بازار ایران

هنگام انتخاب یک قفل بدون کلید، اولین چیزی که باید تعیین کنید این است که کدام نوع قفل برای کسب‌وکار شما مناسب‌تر است. اگر نمی‌خواهید کلیدهای فیزیکی، فوب‌ها یا کارت‌های دسترسی را به افراد بدهید، قفل صفحه‌کلید اغلب به‌خوبی کار می‌کند.

باید در نظر بگیرید که به چه تعداد کد نیاز دارید. بسیاری از مدل‌ها با تعداد کدهایی که می‌توانند پشتیبانی کنند محدود می‌شوند. همچنین باید تصمیم بگیرید که آیا به یک برنامه موبایل اختصاصی نیاز دارید که به شما امکان می‌دهد درهای خود را قفل یا باز کنید، هشدارهای تلفن همراه را دریافت کنید یا قفل‌های خود را از راه دور کنترل کنید.

گام بعدی این است که مشخص کنید کدام ویژگی‌ها باید داشته باشند و بدون کدام ویژگی می‌توانید انجام دهید. در آخر، چه نوع اعتبارنامه‌هایی را می‌خواهید فوب کلید، برنامه تلفن هوشمند، کارت‌های کلید یا چیز دیگر.

4162777

نشانگر کم‌بودن باتری

مهم نیست که کدام نوع قفل درب بدون کلید را انتخاب می‌کنید، به دنبال قفلی بگردید که دارای نشانگر باتری کم باشد که در صورت نیاز به تعویض باتری به شما هشدار دهد. برخی از مدل‌ها دارای یک چراغ نشانگر هستند که ظاهر می‌شود، درحالی‌که در قفل‌های دیگر، ممکن است زمان پاسخ آهسته‌تری داشته باشد یا نیاز به تلاش‌های متعدد برای باز کردن در باشد. این یک ویژگی مهم است؛ زیرا به شما کمک می‌کند به دلیل شارژ باتری خاموش نشوید.

4485704

ماندگاری

دوام کلیدی است ازآنجایی‌که قفل احتمالاً بیرون خواهد بود، در معرض تغییرات جوی و خرابکاری است. بررسی کنید که آیا قفل ضدآب، ضد سرما، مقاوم در برابر حرارت و غیره است یا خیر و آیا هرگونه تضمینی در برابر آسیب‌های ناشی از خرابکاری وجود دارد یا خیر.

سؤالات متداول قفل الکترونیکی درب بدون کلید

درصورتی‌که قصد خرید قفل یا دستگیره دیجیتال درب را دارید، ممکن است هرکدام از سؤالات زیر برای شما مطرح گردد؛ در ادامه به بررسی و ارائه پاسخ برای این سؤالات می‌پردازیم:

 • قفل درب‌های بدون کلید چقدر ایمن هستند؟ ممکن است تصور کنید که ماهیت فناوری بالای قفل الکترونیکی درب بدون کلید آن را ایمن‌تر می‌کند، اما همیشه این‌طور نیست. قفل درب بدون کلید مؤثرتر از قفل و کلید معمولی نیست - فقط راحت‌تر.
 • اگر باتری دستگیره دیجیتال خالی شود چه‌کار کنم؟ ما قفلی را توصیه می‌کنیم که دارای هشدار کم‌بودن باتری باشد. بااین‌حال، اگر باتری‌ها از بین رفتند، دفترچه راهنما را مرور کنید تا ببینید چگونه می‌توانید قفل را لغو کنید.
 • آیا قفل درب‌های بدون کلید را می‌توان هک کرد؟ مانند هر دستگاهی که می‌تواند به اینترنت متصل شود، قفل درب بدون کلید نیز ممکن است هک شود. بااین‌حال، پیروی از پروتکل ایمنی توصیه شده، احتمال وقوع چنین حادثه‌ای را به حداقل می‌رساند. به‌عنوان‌مثال، از رمزهای عبور ساده استفاده نکنید و هرگز آنها را به‌صورت متنی ساده مانند ایمیل توزیع نکنید، جایی که ممکن است توسط بازیگران بد رهگیری شود.
 • آیا با قطع برق قفل کار نمی‌کند؟ خیر، قفل‌های الکترونیکی به کار خود ادامه می‌دهند؛ زیرا با باتری کار می‌کنند. بااین‌حال، به دنبال مدلی باشید که با یک روش پشتیبان آنالوگ (مانند یک کلید یا کلید سنتی) ارائه می‌شود تا راه دیگری برای ورود به ساختمان داشته باشید.
 • نصب قفل درب الکترونیکی چقدر فنی است؟ درحالی‌که آنچه ممکن است برای یک شخص فنی تلقی شود ممکن است برای دیگری نباشد، سازندگان سخت‌کار کرده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که نصب تا حد ممکن ساده است. برخی از شرکت‌ها دستورالعمل‌های گام‌به‌گام را همراه با عکس یا فیلم آموزشی ارائه می‌دهند.
 • آیا قفل نیاز به سیم‌کشی دارد؟ قفل درب بدون کلید که با باتری کار می‌کند نیازی به سیم‌کشی ندارد. در واقع، از مدل‌هایی که ما به آنها نگاه کردیم، هیچ یک از آنها نیازی به سیم‌کشی نداشتند. گزینه‌های بی‌سیم به دلیل سهولت نصب و نگهداری محبوب شده‌اند و اکثر ارائه‌دهندگان گزینه بی‌سیم را ارائه می‌دهند. همیشه بهتر است قبل از تصمیم‌گیری با یک متخصص صحبت کنید و نظرات مشتریان را بخوانید.
سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
لیست علاقه مندی ها
0 مورد سبد خرید
حساب من